סגור חלון
סגור חלון
האם אתה בטוח שברצונך למחוק את העבודה?
כן לא
האם אתה בטוח שברצונך לסגור את הפרוייקט?
* על מנת לפתוח את הפרוייקט שוב יהיה צורך באישור מנהל המערכת.
כן לא
הרשמה לאתר - משתמש חדש
(יש למלא את כל השדות)

פרילאנסר/ מעסיק יקר!

אנא הקפד למלא היטב את כל הפרטים. לאחר לחיצה על כפתור ההרשמה ישלח אליך מייל לאישור כניסתך למערכת.

בלחיצה על הרשמה לאתר הנך מאשר שקראת וקבלת את תנאי השימוש באתר
הרשמה
הרשמה באמצעות פייסבוק
חסכו זמן! אפשר להרשם למערכת פרילנסרים בקלות ובמהירות באמצעות חשבון הפייסבוק שלכם !
באמצעות פייסבוק
ההודעה נשלחה בהצלחה.
סגור חלון
פנייה בנושא:
שלח פניה
אנא ערוך את התמונה שלך לקבלת התוצאה הטובה ביותר.
שמור תמונה בטל
אנא ערוך את התמונה שלך לקבלת התוצאה הטובה ביותר.
שמור תמונה בטל
הרשמה לאתר אודות צור קשר פרסם אצלינו תקנון אנחנו ב - אמאלה ג'וק! דווחו לנו
שכחת ססמא? לא נורא.
אנא הזן את כתובת המייל עמה נרשמת לאתר
שלח
פרילנסר
פנוי לעבודה?
הרשם וקבל גישה חופשית לכל הפרוייקטים!
הרשמה
מעסיק
מחפש מקצוענים לביצוע פרויקט? הרשם , ותתחיל לקבל הצעות מחיר מפרילנסרים!
הרשמה
חפש פרילנסרים בתחום

תקנון

אתר freelancerim.co.il (להלן: "האתר") משמש כמקום מפגש מקצועי בין אנשי מקצוע מתחומים שונים ובין מעסיקים פרטיים וחברות. השימוש באתר ובתכנים המוצגים בו הנם בכפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן. תקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. בשימוש באתר ובשירותיו הנך מסכים לקבל על עצמך את התנאים המפורטים להלן.

מערכת האתר רשאית לסרב לפרסם תכנים מכל סוג , אשר לפי דעתה מפרים מי מהתנאים /או עלולים לפגוע באתר ו/או בצד שלישי כלשהו, והיא רשאית למחוק תכנים כאלו בכל עת על פי שיקול דעתה הבלעדי. בנוסף ומבלי לפגוע באמור בסעיף זה רשאית החברה להסיר פרסומים ולשנות סיווגים אשר להערכתה ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

התכנים שמועלים לאתר ע"י הגולשים יהיו חשופים לכל משתמשי האינטרנט והחברה אינה יכולה לדעת אילו תגובות עלולים לקבל משתמשי האתר. החברה לא תישא בשום מקרה באחריות מכל סוג לרבות רכוש, לתגובות אלו כלפי משתמשי/גולשי האתר ו/או כל צד שלישי אחר . כמו כן החברה לא תישא בכל אחריות ביחס לתכנים הנמצאים באתר ובכל מכשיר קצה בהם הם מופיעים, תוכנם, מהימנותן, דיוקם, אמינותם והשפעתם על המחשבים של הגולשים באתר וכן לכל נזק, אי נוחות, אבדן, עגמת נפש וכיוצא באלו תוצאות, ישירות או עקיפות שייגרמו לגולשי/משתמשי האתר ו/או כל צד שלישי אחר בשל שימוש בתכנים אלו.

משתמשים רשאים לפרסם הערכות לגבי משתמשים אחרים באופן שיהיה פתוח לעיון הציבור. המשתמש מסכים לקבל הערכות אלו, הפתוחות לעיון הציבור, שייתנו לו על ידי משתמשים אחרים. המשתמש מאשר כי החברה רשאית לחשב ציון משוכלל בהתבסס על כל שילוב של ההערכות הבודדות
המשתמש עשוי לשאת באחריות משפטית לנזקים שייגרמו למשתמשים אחרים או לצדדים שלישיים כתוצאה מהערות אשר פרסם. החברה אינה אחראית להערכות או להערות המפורסמות באתר על ידי משתמשים או צדדים שלישיים.

השימוש באתר ובתכנים ניתן לשימוש כמות שהוא (as is) בהתאם להחלטת החברה, ולא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בגין תכונות השימוש, זמינותו המגבלות ו/או התגובות שיעורר השירות/הפרסום באתר ובמכשירי הקצה. השימוש בשירותי האתר, הנו על אחריותך הבלעדית והמלאה. 
החברה רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, מראהו וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו וזאת ללא צורך להודיע על כך מראש. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי החברה בקשר לכך. 

החברה אינה מתחייבת שהשירות הניתן באתר לא יופרע, יינתן כסדרו ללא הפסקות והפרעות ו/או יהיה חסין מפני גישה לא חוקית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות, כשלים בחומרה, תוכנה או בקווי התקשורת אצל החברה או מי מספקיה או ייפגע מכל סיבה אחרת, והחברה לא תהא אחראית לכל נזק, ישיר או עקיף, עגמת נפש וכיו"ב שייגרמו לך או לרכושך עקב כך.
החברה תמנע ככל האפשר ממסירת פרטיך האישיים ו/או את פרטי חברתך לצדדים שלישיים, אלא אם היא תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי או אם תעמוד בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שעשית באתר החברה. במקרה זה רשאית החברה למסור את פרטיך לצד הטוען כי נפגע ממך או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.
אין החברה מתחייבת כי כל הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לאתר אינטרנט פעיל, עקב הימצאותו של קישור לאתר מסוים באתר החברה אינה מלמדת כי תוכן האתר המקושר הינו מהימן, מלא או עדכני, והחברה לא תישא בכל אחריות בקשר לכך.
מבלי לגרוע באמור לעיל החברה אינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר שייגרם בגין שימוש או הסתמכות על מידע ותכנים המתפרסמים באתר ע"י צדדים שלישיים.
מפעילי האתר רשאים להפסיק את השימוש שעושה המשתמש באתר החברה אם לא יעמוד במי מתנאי הסכם זה. כמו כן, יהיה על המשתמש לשפות את המפעילה, עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה או מי מטעמם בגין כל נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט - עקב הפרת תנאי שימוש אלה

תשלומים ואבטחה
התשלומים בין כל סוגי המשתמשים ו/או מי מטעמםו/או צד שלישי כלשהו נעשים באופן עצמאי, על פי שיקולם בלבד ומחוץ למערכת האתר. באתר אינו אחראי בשום צורה ואופן לבעיות העלולות להווצר בעניין זה לרבות, אי תשלום, הפרת חוזה או לכל אי הסכמה בנוגע לתשלומים או לשירותים אשר ניתנו בין המשתמשים ובין עצמם ו/או בין צד שלישי כלשהו.
חלק מהשירותים המוצעים באתר כגון מנויי "פרו" ומספרי 1900 הנם בתשלום. החברה על פי שיקולה הבלעדי תקבע את סוג השירותים ומחירם. כמו כן האתר יוכל לשנות את תעריפי חיוב בכל עת על-פי שיקול דעתה הבלעדי. בכל מקרה תפורסם הודעה באתר בנושאים אלו.
על פי מדיניות הביטולים באתר לא ניתן לבטל עסקה לאחר שבוצעה.
בעת ביצוע רכישה באתר, המשתמש מזין את פרטי כרטיס האשראי שלו. מידע זה מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL שהינו סטנדרט עולמי אשר מאפשר הצפנה של המידע העובר בין השרת לבין הדפדפן. בנוסף מנגנון הסליקה מאובטח ומוגן ע"י חברת טרנזילה.

למשתמשים רשומים ישנה אפשרות לסגור את החשבון באופן עצמאי. עם זאת ייתכן מצב בו ימשיך להיות מוצג מידע כגון מאמרים והודעות שהמשתמש שלח בעבר למשתמשים אחרים שבאתר.

מערכת האתר אינה מבצעת וידוא של זהות המשתמשים ו/או פרטיהם כפי שנמסרו לאתר ואינה מאשרת או מבררת את כישוריהם, עברם ניסיונם המקצועי או כל פרט אחר. על כן, ממליצה החברה לנהוג במשנה זהירות ולפעול בהגיון במסגרת התקשרויות עם משתמשים אחרים.
מערכת האתר , אינה מעורבת באופן ישיר בעסקאות אשר מתבצעות באתר בין המשתמשים לבין עצמם ובין צד שלישי כל שהוא.
החברה אינה אחראית לכל סוג של תוכן אשר פורסם באתר על ידי משתמשים, או צדדים שלישיים. החברה לא תישא כלפי המשתמש ו/או כל צד שלישי אחר באחריות לתכנים אלו, או לכל תוצאה שתגרם לו או לרכושו בעקבות התכנים הנ"ל.
החברה שומרת את הזכות הבלעדית לדחות או למחוק כל תוכן אשר קיים באתר על-פי שיקול דעתה הבלעדי
מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב האתר, ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו - הינן של החברה בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של החברה, בכתב ומראש. סימני המסחר באתר הינם קניינה של החברה בלבד. 

אין למכור, לשכפל, להפיץ, לשנות, להציג, ליצור כל עבודה המבוססת על תכנים האתר או לעשות בהם כל שימוש מסחרי או ציבורי אחר, בלא קבלת הסכמת החברה, או בעל הזכויות בכתב ומראש.

המשתמש מתחייב להגן ולשפות את החברה, עובדיה, מנהליה, בעלי מניותיה, שותפיה או מי מטעמם בגין כל תביעה, טענה, נזק, הפסד, אבדן רווח, תשלום או הוצאה שייגרמו להם - ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט סבירות - עקב שימוש המשתמש באתר או בתכני האתר, לרבות אך מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תביעות נגד החברה בגין אי שביעות רצון מהשירותים המפורסמים באתר או בגין הפרת המשתמש את תנאי שימוש אלה.

החברה רשאית לשנות את תנאי שימוש אלה מעת לעת ללא צורך במתן הודעה מראש. החברה תפרסם את התנאים החדשים ותחילת תוקפם יהיה פרסומם.
על הסכם זה יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי לכל ענין הנוגע להסכם זה והשימוש באתר הינו בבתי המשפט המוסמכים באיזור תל-אביב יפו.

 

אם נתקלתם בבעייה או בכל שאלה ניתן לפנות אלינו במספר דרכים:
טופס צור קשר
אי-מיילfreelancerim.office@gmail.com
 
בהצלחה לכולם,
צוות אתר freelancerim.co.il

אודות פרילנסרים
מאגר הפרילנסרים באתר כולל אנשי מקצוע במגוון תחומים: עיצוב ובניית אתרים, קידום אתרים, מעצבים גרפיים, פלאשיסטים, אנשי תוכן, מומחי מדיה חברתית, מפתחי אפליקציות, מתכנתים, אנשי שיווק, צלמים, עורכי וידאו, עורכי סאונד, מתרגמים, קופירייטרים מעצבי פנים ועוד.
המשך...
אנחנו ברשת:
כל הזכויות באתר שמורות לפרילנסרים - מאגר פרילנסרים של אנשי מקצוע במגוון תחומים: עיצוב אתרים, בניית אתרים, קידום אתרים, מעצבים גרפיים, פלאשיסטים, בניית אתרי פלאש, תוכן, שיווק, צלמים, עורכי וידאו, עורכי סאונד ועוד.